Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Youtube Video İndirme Yöntemleri Neler? Youtube’dan Hızlı ve Kolay Video İndirme

Teknoloji

31 Temmuz 2018 Salı 23:16:28

Son Güncelleme: 31/07/2018 23:19:28

Youtube Video İndirme Yöntemleri Neler? Youtube’dan Hızlı ve Kolay Video İndirme

Youtube’da komik videolar, filmler, klipler, fragmanlar ve daha bir çok videoya ulaşabiliyoruz. Ancak daha sonra internetimiz olmadığında izleyebilmek için indirmemiz gerekebiliyor. Video paylaşım platformu Youtube’da bir video beğendiğiniz, indirmek istediniz ancak kolay yoldan nasıl indireceğinizi bilmiyor musunuz? Bu yazımızda Youtube’dan video indirme yöntemlerini, hızlı ve kolay indirme yollarını öğreneceksiniz…

youtube, youtube video indirme

Youtube’da gezinirken izlediğimiz komik, eğlenceli videolar, hoşumuza giden görüntüler için indirme yolunu seçiyoruz. İnternet olmadan izlemek için, başka cihazlara aktarıp burda izlemek için Youtube video indirmeyi seçiyoruz. Peki youtube video indirmek için hangi yöntemi kullanmalıyız? En kolay ve en hızlı nasıl youtube video indirilir? Youtube video indirme programları burada yardımımıza koşuyor.

YOUTUBE’DAN VİDEO İNDİRMEK

Youtube’da beğendiğimiz, denk geldiğimiz bir videoyu başka bir cihaza atmak, internetimiz olmadığı zamanlarda izleyebilmek ve de video üzerinde montaj yapabilmek, videodan kısa bölümler kırpabilmek, kesitler alabilmek için indirme yolunu seçiyoruz. İşte herhangi bir nedenden dolayı videoyu indirerek tabiri caizse “elimizin altında bulundurmak” işimize çok çok yarayabiliyor. Şimdi gelelim youtube video indirme yöntemlerine… Youtube premium ile video indirme çok basit bir işlem gerektirdiğinden en tercih edilen yöntemlerden biri. Kimimizin Youtube Red olarak bildiği Youtube Premium, hem indirme hem de youtube videolarını çevrimdışı izleme şansı da sunuyor. Elbette daha önceden indirmiş olduğunuz videoları çevrimdışı izleyebiliyor ve bu videoları başka bir cihaza transfer edemiyor, başka bir medya programı/oynatıcısı üzerinde açamıyorsunuz.

YOUTUBE PREMİUM’U NASIL KULLANABİLİRİM? TÜRKİYE’DEN ERİŞİM

youtube, youtube video indirme

Ne yazık ki Youtube Premium henüz Türkiye’de çalışma fırsatı bulamadı. Türkiye’de henüz kullanıcıların hizmetine sunulmayan bu hizmeti VPN’ler aracılığıyla kullanabiliyoruz. Yani anlayacağınız Türkiye dışında bir ülkede iseniz Youtube Premium’a doğrudan giriş yapabiliyorken Türkiye’de VPN kullanarak bu hizmeti kullanabilirsiniz.

4K VİDEO DOWNLOADER PROGRAMI İLE YOUTUBE VİDEOLARINI İNDİRMEK

youtube, youtube video indirme

Youtube videolarını indirmek için başvurabileceğimiz bir diğer yöntem de 4K Video downloader programını indirip kurmak. Ardından masaüstünden 4K Video downloader programına giriş yapıyoruz. 4K Video Downloader’da bulunan çubuğa Youtube’dan indirmek istediğimiz videonun adres çubuğu kısmını kopyalıyoruz. Ardından çözünürlüğü seçiyoruz. (144p, 240p, 360p, 720p HD, 1080p HD vs…) Tabi ki çözünürlüğe göre indireceğimiz videonun boyutu değişecektir. Sonuçta 144p bir video 10-15 mb boyutlarında olabilirken aynı vvideo 1080P HD seçeneğinde 1 GB boyutunda olabilmektedir…Bu programın en güzel yanı ise çok esnek olması ve bir oynatma listesi kadar videoyu tek tek girmek yerine bir seferde indirmeyi başararak hız konusunda büyük kolaylık sağlaması. Bu özelliğin yanı sıra Youtube’da yer alan 360 derecelik özel görüntülemeleri de indirebiliyoruz.

 

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Teknoloji

Yukarı