Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Survivor 2019 Nerede Çekilecek? Çekimler Hangi Ülkede Yapılacak?

Genel

15 Ağustos 2018 Çarşamba 19:56:26

Son Güncelleme: 15/08/2018 20:01:58

Survivor 2019 Nerede Çekilecek? Çekimler Hangi Ülkede Yapılacak?

Survivor 2019 için artık geri sayım başladı! Yeni sezonda çok daha güçlü ve farklı yarışmacılarla heyecanın yine tavan yapacağı Survivor yarışması için ülke arayışları sürüyordu! Dominik’te Acun Medya çalışanı Alper Baycan’ın saldırı sonucu öldürülmesi sonrası daha güvenlikli bir ülke arayan Acun Ilıcalı Survivor 2019 nerde çekilecek? kararını verdi mi? Survivor 2019’la ilgili detayları sizler için araştırdık…

Her sezonuyla ekranlara kilitleyen Survivor yarışması, Acun Medya yapımcılığında bu sene de televizyona damgasını vuracak. Survivor hayranları, Dominik Cumhuriyeti’nde çekilmeyeceği açıklanan Survivor 2019’un nerede çekileceğini merak ediyor. Survivor 2019 nerede çekilecek? Survivor 2019 seti çekimler hangi ülkede yapılacak?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her sezonda reytingleri alt-üst eden Survivor yarışması bu sezonda dolu dolu geliyor! Yepyeni yarışmacıları, parkurları ve Uluslararası “International” oyunlarıyla Survivor bu sezon televizyon ekranlarına damga vuracak! Yeni sezon öncesi Survivor 2018-All Star yarışmasının son günlerine yaşanan acı olay damgasını vurmuştu! Dominik’te çekimleri yapılan Survivor 2018 All Star yarışmasının son günlerinde Acun Medya ekibinde yer alan 24 yaşındaki genç set çalışanı Alper Baycın, uğradığı gasp sonucu öldürülmüştü. Bu acı olayın ardından Acun Ilıcalı harekete geçti ve yeni sezon öncesi, Survivor için 10 senedir tercih ettiği Dominik yerine arayışlara girdi!

Bundan böyle Survivor çekimlerini Dominik Cumhuriyeti’nde yapmama kararı alan Acun Ilıcalı, Dominik Cumhuriyeti yerine yeni bir ülkede çalışmak istiyor. Yeni ülkenin yine Ekvatoral iklimde, Ekvator bölgesine yakın ve Türkiye’den uçakla ulaşımın kolay bir yer olması bekleniyor. Şuan için kesinleşmiş bir ülke yok. Ancak Acun Ilıcalı, 1750 ila 2000 arasında değişen Acun Medya ekibini daha güvenli hissettirecek, tüm önlemlerin alınabileceği yeni bir ülke için kolları sıvadı. Survivor 2019’un başlamasından bir süre önce Survivor çekimlerinin yapılacağı yeni adresin açıklanması bekleniyor.

SURVİVOR 2019’DA HANGİ YARIŞMACILAR YER ALACAK? TANIDIK İSİMLER VAR MI?

Survivor 2019’da mücadele edecek yarışmacılarla ilgili daha önce Bilgihanevi.com farkıyla özel haberler yayınlamıştık. Survivor 2019’da yer alacağı kesinleşen ilk isim Emre Durak oldu. Emre Durak, Survivor 2018 All Star’a sonradan dahil olmuş ve kısa sürede elenerek hayal kırıklığı yaratmıştı. Acun Ilcalı kendisindeki ışığı gördüğünü ifade ederek ona bir şans daha vereceğini açıklamıştı. Emre Durak, Survivor Gönüllüler takımının ilk üyesi oldu.

Survivor 2019’a katılması beklenen veya iddia edilen isimler ise şöyle: Danla Bilic, Ahmet Kural, İdo ve Sıla. Ayrıca Gönüllüler takımı için yapılacak elemelerin yanı sıra ününü fazla duymadığımız başarılı sporcuların da ismi geçiyor! Yakın zamanda kesinleştiğinde bu isimleri de açıklayacağız.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı