Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Şenol Güneş Fenerbahçe Aleyhinde Küfürlü Tezahürata Katıldı! Şenol Güneş Olay Videosu!

Spor

21 Eylül 2018 Cuma 20:29:03

Şenol Güneş Fenerbahçe Aleyhinde Küfürlü Tezahürata Katıldı! Şenol Güneş Olay Videosu!

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş Fenerbahçe aleyhine küfürlü tezahürata karşılık verdi, katıldı! Olay video Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi’nde karşılaştığı Sarpsborg maçının ardından kameralara yansıdı! Amatör çekimde yer alan görüntülere göre Beşiktaşlı taraftarların “Şenol Güneş Fener’i …” tezahüratına Güneş’in “Tamam.” şeklinde el hareketiyle karşılık verdiği görülüyor… Olayın videosu haberimizde…

Beşiktaş Teknik direktörü Şenol Güneş’in olay videosu güne damga vurdu! Beşiktaş ile Sarpsborg arasında oynanan UEFA Avrupa Ligi mücadelesinin bitimiyle birlikte Şenol Güneş Beşiktaşlı taraftarları selamlamak için tribünlere yöneldi. Her tribünün önüne gelerek taraftara teşekkür eden Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in Fenerbahçe aleyhine yapılan küfürlü tezahürata katıldığı görüldü! 24 Eylül günü Fenerbahçe ile Saraçoğlu’nda karşı karşıya gelecek Beşiktaş’ta teknik direktör Şenol Güneş’in Fenerbahçe aleyhine yapılan bu küfürlü tezahürata karşı gösterdiği tutum Fenerbahçeli taraftarların tepkisini çekti!

Şenol Güneş’in Beşiktaş taraftarının “Şenol Güneş Fenerbahçeyi …” tarzındaki küfürlü tezahüratına “Onay” anlamında el işaretiyle karşılık vermesi sosyal medyayı adeta salladı! Beşiktaş ile Fenerbahçe 3 gün sonra karşı karşıya gelecek ve mücadele öncesi en çok konuşulanların başında Şenol Güneş’in Fenerbahçe stadına gelecek olması yatıyor. En son oynanan Fenerbahçe’nin sahasındaki Beşiktaş mücadelesinde Şenol Güneş’in kafası “yarılmış”, hastaneye kaldırılmıştı. Yarıda kalan maça karşın TFF maça devam kararı vermiş ve Beşiktaş mücadeleye çıkmama kararı almıştı!

ŞENOL GÜNEŞ KÜFÜRLÜ TEZAHÜRATA KATILDI! OLAY GÖRÜNTÜ…

Şenol Güneş’in bu görüntüleri bu güne damgasını vurdu! Sosyal medyanın en çok konuşulan videosu bu gün bu oldu! Şenol Güneş’li Beşiktaş, ligde önümüzdeki günlerde Fenerbahçe’nin stadında karşı karşıya gelecek! Mücadeleden önce bu görüntüler ve maç boyunca Şenol Güneş’in tavırları daha çok konuşulacak.

Spor Toto Süper Lig 6. haftada Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak mücadele Bein Sports 1 kanalından naklen yayınlanacak. Mücadele için nefesler şimdiden tutulmaya başlandı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Spor

Yukarı