Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezonda Tahir Ölecek mi?

Televizyon

16 Ağustos 2018 Perşembe 23:41:51

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezonda Tahir Ölecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 2. sezon 1. tanıtımı yayınlandı! Sen Anlat Karadeniz’de Tahir ölecek mi? Sen Anlat Karadeniz’in başrol oyuncusu Ulaş Tuna Astepe diziden ayrılacak mı? Tanıtım videosunda görüldüğü kadarıyla Vedat, Tahir’i Karadeniz’in derinliklerine gönderiyor! Tahir Karadeniz’in azgın sularından kurtulabilecek mi? Sizler için araştırdık…

ATV ekranlarının reyting rekortmeni, sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de 2. sezon heyecanı başladı! Çekimlerin hızla sürdüğü dizi de 2. sezon neler yaşanacağı merak edilirken yayınlanan tanıtım videosu nefesleri kesti! Sen Anlat Karadeniz 2. sezon 1. bölümüne dair tanıtım videosunda Nefes’in eski eşi, kötü kalpli Vedat, Nefes Tahir evliliğini bitirmek üzere! Tahir’in Nefes’i sahiplenmesine ve kendisinden koparmasına katlanamayan ve intikam için yemin eden Vedat, Tahir’i gemiden Karadeniz’in sularına gönderiyor! Tahir, elleri kolları bağlı şekilde Karadeniz’in azgın sularının derinliklerine iniyor!

Sen Anlat Karadeniz severler şimdi 2. sezonda Tahir ölecek mi? Deli Tahir karakteriyle sevilen isim Ulaş Tuna Astepe yeni sezonda diziden ayrılıyor mu? Sorularını sormaya başladı! ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 2. sezon tahminlerimize göre Deli Tahir ölmeyecek! Suya düştüğünde elinde bir bıçak olan ve ipleri kesmeye çalışan Tahir, her ne kadar elinden bıçağı kaçırsa da bu zor durumdan kurtulmayı başaracak! Tahir, ölmeyecek ve Vedat’tan intikamını bu sefer çok daha acı alacak!

SEN ANLAT KARADENİZ 2. SEZON TANITIMI YAYINLANDI!

SEN ANLAT KARADENİZ 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Sen Anlat Karadeniz 2. sezonunun Eylül ayında ATV ekranlarında başlaması bekleniyor. Şu an için kesin bir tarih yok! Ancak Sen Anlat Karadeniz 2. sezonda da kendi günü olan Salı günleri yayınlanmaya başlayacak. Sen Anlat Karadeniz dizisinin 2. sezonda da reyting rekortmeni ünvanını koruması bekleniyor. Ancak yine de çok dişli rakipleri var. Bakalım 2. sezon nasıl geçecek?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı