Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 2. Sezon Analizi

Televizyon

17 Ağustos 2018 Cuma 17:19:25

Son Güncelleme: 17/08/2018 17:20:27

Sen Anlat Karadeniz 2. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 2. Sezon Analizi

Sen Anlat Karadeniz 2. sezon tanıtımı yayınlandı! ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 2. sezon 1. bölümü ne zaman yayınlanacak? Sen Anlat Karadeniz 2. sezonu ne zaman başlıyor? Soruları sorulmaya başlandı! ATV’nin bomba dizisi Sen Anlat Karadeniz’in 2. sezonuna dair tüm soruları bileceğiniz rehberimizi sizler için araştırdık…

ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’de 2. sezon heyecanı yaşıyor! Sen Anlat Karadeniz 2. sezonda neler yaşanacak? Sen Anlat Karadeniz 2. sezonu ne zaman başlayacak? Sen Anlat Karadeniz 2. sezon tanıtımıyla bu sorular bir nebze olsun yanıtlanmayı başardı! ATV ekranlarında yayınlanan ilk sezonuyla çok büyük reyting başarısı yakalayan ve Sen Anlat Karadeniz hayran kitlesi oluşturan dizi 2. sezon için artık gün sayıyor! Sen Anlat Karadeniz tutkunları da dizinin bir an önce 2. sezon 1. bölümünün yayınlanmasını istiyor. Peki Sen Anlat Karadeniz 2. sezon 1. bölüm ne zaman yayınlanacak? Tahir Ölecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 2. sezon tanıtımı yayınlandı! Tanıtımda Vedat, gemiden Tahir’i Karadeniz’in soğuk sularına atıyor! Elleri ve ayakları bağlı olarak suyun derinliklerine inen Tahir, bu durumdan kurtulabilecek mi? Vedat, Tahir ile Nefes evliliğini hazmedemediğinden intikam planını devreye sokuyor! Nefes ise Tahir’in arkasından bakakalıp şu sözleri söylüyor “Bana söz verdin, sen sözünü tutarsın!”. Tahir’in sularda iplerinden kurtulup boğulmadan karaya çıkabilmesi gerekiyor. Elinde Vedat’tan gizlediği bir bıçak var ve azgın sulara rağmen iplerinden kurtulmak için çabalayacak ancak başarabilecek mi? Bilinmiyor.

SEN ANLAT KARADENİZ 2. SEZON 1. BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 2. sezon 1. bölümünün Eylül ayında yayınlanması bekleniyor! Eylül ayında hangi günde yayınlanacağı ise şuan için belli değil. Sen Anlat Karadeniz tutkunları 10-20 Eylül tarihleri arasında 2. sezon 1. bölümü ile yeniden ekranlara kilitlenecek! Sen Anlat Karadeniz yine kendi gününde Salı günü yayınlanmaya devam edecek.

SEN ANLAT KARADENİZ 2. SEZONDA TAHİR ÖLECEK Mİ?

Sen Anlat Karadeniz’in Tahir’i Ulaş Tuna Astepe diziden ayrılıyor mu? 2. Sezon tanıtım videosunda sulara gömülen Tahir’in arkasından annesi Saniye Hanım feryat ediyor! Ancak Sen Anlat Karadeniz’in Deli Tahir’i Vedat’ın bu hainliğinden de kurtulacak ve karısı Nefes ile tekrar güzel günler yaşayacak. Tahir’in Vedat’tan intikamı ise çok daha acı olacak!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı