Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

RTÜK’DEN ”KOCA KOCA YALANLAR” DİZİSİ SEBEBİYLE KANAL D’YE CEZA

Televizyon

14 Eylül 2018 Cuma 21:30:48

Son Güncelleme: 14/09/2018 21:32:39

RTÜK’DEN ”KOCA KOCA YALANLAR” DİZİSİ SEBEBİYLE KANAL D’YE CEZA

KANAL D de yayınlanan ”Koca Koca Yalanlar” dizisinin konusu yüzünden birçok kişinin ettikleri şikayet sebebiyle KANAL D’ye ceza geldi. Şimdi gelelim ayrıntılara…

 RTÜK KANAL D’YE NEDEN CEZA VERDİ?

KANAL D’nin Pazartesi günleri saat 20.00 da yayınladığı ”Koca Koca Yalanlar” dizisinin kötü örnekleri doğal davranışlar gibi gösterdiğini iddia eden birçok vatandaşın şikayetiyle bir miktar para cezası ödemek zorunda kaldı.

”Koca Koca Yalanlar” dizisinin eşlerini aldatmaları, yalan konuşmaları gibi olumsuz davranışları hayatımızdaki normal davranışlar gibi gösteren KANAL D’YE birçok kitlenin şikayette bulunduğu için RTÜK’den para cezası geldi. Ancak vatandaş verilen cezanın hafif olduğunu iddia ederek cezanın ağırlaştırılmasını isteyen birçok vatandaş bu konu üzerinde ısrarcılar. RTÜK bu konu üzerine düşeceğini ve en ufak hatalarda affı olmayacağını açıkladı.

”KOCA KOCA YALANLAR” DİZİSİ KAPATILACAK MI?

KANAL D’nin yayınladığı vatandaşların gözünde rezil dizi olarak görünen ”Koca Koca Yalanlar” dizisinin kapatılması konusunda çok istek var. Ama bu dizinin izleyici kitlesi bu konuya katılmıyor. RTÜK bu konu hakkında da toplantı yapacak ve bu konuyu ayrıntılı bir şekilde düşünecek.

 

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı