Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Netflix’in İzlemeniz Gereken En Etkileyici 7 Filmi

Genel

25 Temmuz 2018 Çarşamba 10:17:13

Netflix’in İzlemeniz Gereken En Etkileyici 7 Filmi

Sıkı bir dizi film tutkunuysanız Netflix’i mutlaka duymuşsunuzdur. Ülkemizde ününü son yıllarda duyuran Netflix’in birbirinden güzel birbirinden etkileyici en iyi 7 filmini sizler için araştırdık. Mutlaka izlemeniz gereken 7 filmlik bir liste oluşturduk. Bakalım hangi filmleri izlemeliymişiz…

Ülkemizde son yıllarda çok daha popüler hale gelen internet dizi ve filmleri ile bunları izleyebileceğiniz platformların zirvesinde yer alan Netflix’in en etkileyici 7 filmi nedir? Netflix’te hangi filmleri izlemeliyim? Diye soruyorsanız sizler için önerdiğimiz Netflix’in En Etkili 7 filmine göz atmanızı öneririz. İşte o 7 Netflix filmi…

Inception – Başlangıç

 2010 yılında çıkan Christopher Nolan yapımı film rüya ve bilinçaltı dünyasını gözler önüne seren, fantastik kurgu biçiminde etkileyici senaryosuyla dikkat çekiyor. Filmi izleyip de ilk seferinde tam anlamıyla sindirebilmeniz gerçekten çok zor, bu nedenle en az 2 kez tekrar izlemekte fayda var.

Midnight in Paris – Paris’te Gece Yarısı

Yönetmen Woody Allen’in yapımcılığında hazırlanan Paris’te Gece Yarısı, zamanlar arası yolculuğu en iyi işleyen filmlerden biri. Gece yarısından sonra maceradan maceraya atılan ve geçmişe ve geleceğe yolculuk yapan bir karakterin fantastik hikayesini anlatan filmin birçok dalda birçok organizasyondan ödülü bulunuyor.

A Clockwork Orange – Otomatik Portakal

Aynı isimli bir romandan beyaz perdeye aktarılan film bir distopyayı içeriyor. İnsanların istemediği bir dünyayı yansıtan Otomatik Portakal filmi, gerilim severler için gerçekten inanılmaz bir film. Serseri bir grubun şiddetle iç içe hayatını anlatan filmi kaçırmamanızı öneririz.

OldBoy – İhtiyar Delikanlı

20 sene boyunca bir hücreye mahkum kalan İhtiyar Delikanlı, kurtulduktan sonra karısını öldürenlerin peşinde! Spoiler vermemek adında filmin muhteşem beklenilmedik sonunu sizlerle paylaşamasak da Netflix’in en etkileyici filmleri arasında olan Oldboy’u izlemeniz gerek.

The Hateful Eight

Ünlü yönetmen Tarantino’nun en beğenilen filmleri arasında yer alan The Hateful Eight, 8 ana karakter üzerine kurulu senaryosuyla etkileyici filmler arasında yer alıyor. Yan yana gelmemeleri gereken ancak bir olay sonrası aynı mekanda bulunan 8 karakter ve maceraları gerçekten izlenilmesi gereken bir film ortaya çıkarmış.

The Purge: Election Year – Arınma Gecesi: Seçim Yılı

Serinin 3. Filmi olarak Netflix platormunda yer alan filmde ABD’de şiddete herhangi bir engelin olmadığı, şiddetin yasal hale geldiği yılın bir günü olan “Özgür gün”ün kaldırılması için öneride bulunan bir senatörün hedef tahtasına oturtulması konu ediliyor.

Trainspotting

Hem aksiyon hem gerilim hem de dram içeren senaryosuyla mükemmel bir film olarak karşımıza çıkan Trainspotting bir grup uyuşturucu bağımlısı gencin aksiyon dolu aynı zamanda acıklı öyküsünü konu ediniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı