Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

İnstagram Video İzlenme ve Takipçi Nasıl Arttırılır?

Teknoloji

9 Ağustos 2018 Perşembe 22:22:04

İnstagram Video İzlenme ve Takipçi Nasıl Arttırılır?

Son dönemin Twitter ve Facebook’u da geride bırakarak en popüler uygulaması olmayı başarabilen sosyal medya platformu İnstagram, özellikle e-ticaret hesaplarının da büyük bir kitleye ulaşmasına yardımcı oluyor. Son yıllarda artan e-ticaret sitelerinin en büyük reklam alanı olarak İnstagram’da siz de büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Peki instagramda takipçi nasıl arttırılır? İnstagram video izlenme sayısı nasıl arttırılır? Sizler için hazırladık…

Son dönemin en büyük sosyal medya platformu olan İnstagram’da özellikle çevremizden herkesin ve kendimizin hesabı bulunuyor. Bu hesaplar şahsi hesaplar olabileceği gibi ticaret amaçlı instagram hesapları da olabiliyor. Instagram’da son yıllarda artan ticaret ağı ve kitlelere ulaşabilme imkanıyla İnstagram’da takipçi nasıl arttırılır? İnstagram video izlenme nasıl arttırılır? Soruları da daha sık sorulmaya başlandı. Öyle ki instagram platformunda kolye tasarımcılarından hediyelik eşya satanlara e-ticaret adına her türlü şahıs ve firma reklam imkanı bulabiliyor. Çok sayıda insana ve büyük kitlelere ulaşabilmenin imkanı çok sayıda takipçi ve izlenmeden geçiyor. Bu yazımızda instagram hesabınıza nasıl daha fazla çekebilirsiniz ve videolarınız/fotoğraflarınız nasıl daha fazla izlenir, görüntülenir? Bunlar hakkında ipuçları vereceğiz.

INSTAGRAM TAKİPÇİ NASIL ARTTIRILIR?

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Instagram’da reklam, ürün pazarlama ve satış becerilerinizi geliştirebilmek adına daha fazla takipçiye sahip olmanız gerekiyor. Peki bunu nasıl sağlayacaksınız? İlk olarak şunu söyleyelim ki doğal yollar dışında internette rastladığınız “İnstagram takipçi satılır, 1000 instagram takipçi 5 TL” tarzı haberlere lütfen itibar etmeyiniz. Çünkü bu içeriklerde instagram hesabınızın şifresi alınabilmekte veya alınmasa da hesabınıza “Bot” olarak tabir edilen sahte, çöp, hiçbir işlevi olmayan fake takipçiler ilave edilmektedir. Hem hesabınızın çöp yuvasına dönmesiyle hem de paranızın boşa gittiğiyle kalırsınız. O yüzden bu yola başvurmadan kendimiz sıfırdan emek vererek takipçi arttırma yolunu denemeliyiz.

İnstagram takipçi arttırmak için hedeflediğimiz kitleyi belirliyoruz. Örneğin biz bir kolye tasarımcısıyız ve bu tasarımlarımızı reklam, pazarlama ağı ilişkisi çerçevesinde instagram üzerinden tanıtıp satmaya çalışalım. Bizim bu kolyeleri satabileceğimiz kitle genç, yaşlı çiftler veya belli bir yaş üstündeki kadın/erkek insanlardır. Bu örneğimizde kitlemiz biraz geniş. Bunun için Instagram’ın reklam servisinden belli bir ücret ödeyerek de takipçi artırma yoluna gidebiliriz ancak instagramda hedef kitleyi takibe alarak onların da geri takip yapmasını sağlayabiliriz. Bu yöntemle hem organik, Türk takipçiye yani hedef kitlemize ulaşma oranımız daha yüksek olacaktır!

Instagram takipçi arttırmanın bir diğer yolu da tanıtım mesajlarıyla insanlara ulaşabilmektir. Hedef kitleye doğrudan mesaj (DM) ile ulaşarak İnstagram takipçi sayımızı artırabiliriz.

INSTAGRAM VİDEO İZLEME SAYISI NASIL ARTTIRILIR?

Instagram’da hedef kitleyi büyütmek ve geniş kitlelere ulaşabilmek için ilginç, ilgi çekici paylaşımlar yapmalısınız. Instagram video izleme sayısı nasıl arttırılır? Sorusunun cevabı da burada gizli. Eğer siz ilgi çekici paylaşımlar yaparak takipçilerinizi mutlu edebiliyorsanız video izlenme sayınız artacaktır. Bunun için de kaliteli ekipmanlarla hazırlanmış veya hazır videoyu paylaşıyorsanız ilgi çekici, güncel videolar paylaşmaya özen göstermelisiniz.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Teknoloji

Yukarı