Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Gelinim Mutfakta 5 Eylül 2018 Çarşamba Günün Birincisi Kim oldu?

Televizyon

5 Eylül 2018 Çarşamba 11:28:15

Gelinim Mutfakta 5 Eylül 2018 Çarşamba Günün Birincisi Kim oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor! Gelinim Mutfakta 5 Eylül 2018 Çarşamba günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta da bu haftanın birincisi kim olacak? Sorulmaya başlandı. Gelinim Mutfakta izleyicileri için günün Gelinim Mutfakta rehberini oluşturduk…

Kanal D ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan ve sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta da yeni hafta ve yeni gün heyecanı yaşanıyor. Gelinim Mutfakta 5 Eylül 2018 günün birincisi büyük merak konusu oldu. Gelinim Mutfakta izleyicileri şimdiden günün birincisinin hangi yarışmacı olacağını merak etmeye başladı. Her gün daha büyük rekabet ve daha polemikli sahnelerin ortaya çıktığı yarışmanın 5 Eylül 2018 Çarşamba gününü sizler için hazırladık.

Gelinim Mutfakta 4 Eylül 2018 Salı günü neler oldu? Öncelikle bu soruyla başlayalım. Gelinim Mutfakta 4 Eylül Salı günü yine büyük heyecana sahne oldu. 4 Eylül Salı günü yarışmacılardan Ezgi 17 puan, Ayşenur 9 puan, Burcu 8 puan, Esra ise 6 puan aldı. Günün birincisi haliyle Ezgi oldu. Genel sıralamada da Ezgi toplamda 24, Ayşenur 20, Burcu 22, Esra ise 18 puana ulaştı. Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında puan durumu daha yakın ve bu da daha büyük bir heyecana neden oluyor. Gelinim Mutfakta’nın bu haftaki birincisinin çok ufak puan farkıyla seçileceği şimdiden belli gibi.

GELİNİM MUTFAKTA 4 EYLÜL KAYINVALİDELER KİME KAÇ PUAN VERDİ?

Kayınvalide Perihan: Ezgi’ye 2, Ayşenur’a 5, Burcu’ya 3, Esra’ya yani kendi gelinine ise 1 puan verdi. Nermin Hanım ise: Ezgi’ye 5, Ayşenur’a yani kendi gelinine 1, Burcu ve Esra’ya da 1’er puan verdi. Reyhan Hanım: Ezgi’ye kendi gelinine 5, Ayşenur ve Burcu’ya 2, Esra’ya ise 1 puan verdi. Nurten Hanım: Ezgi’ye 5, Ayşenur’a 1, Kendi gelini Burcu’ya 2, Esra’ya ise 3 puan verdi.

GELİNİM MUTFAKTA 5 EYLÜL 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM?

Gelinim Mutfakta’nın 5 Eylül 2018 Çarşamba günkü bölümünde günün birincisi seçilir seçilmez bu sayfayı güncelleyeceğiz. Şuan için Gelinim Mutfakta’da yeni bölüm başlamadı ve günün birincisi seçilmedi o yüzden burada belirtemiyoruz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı