Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Pazartesi Neden Yayınlanmıyor? Günün Birincisi

Televizyon

19 Ağustos 2018 Pazar 01:06:48

Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Pazartesi Neden Yayınlanmıyor? Günün Birincisi

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta 20 Ağustos 2018 Pazartesi günü yayınlanmayacak! Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Pazartesi neden yayınlanmıyor? Sorusu sorulmaya başladı. Reyting rekortmeni yarışmada geçtiğimiz hafta Ezgi haftanın birincisi olmuş, Betül en az puanı alarak elenen isim olmuştu! 115. bölümde tartışmalarda yaşanmışken yeni bölüm neden yayınlanmıyor? Sorusunun detaylarını sizler için araştırdık…

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta 20 Ağustos 2018 Pazartesi günü yeni bölümüyle ekranlarda olmayacak! Bunun nedeni olarak yarışmanın hiç ara vermeden yayın hayatını uzunca bir süredir devam ettirmesi ve başta sunucu Fatih Ürek olmak üzere tüm çekim ekibinin iyi bir tatili hak etmeleri gözüküyor. Gelinim Mutfakta 20 Ağustos Pazartesi günü Kurban Bayramı tatili de göz önüne alınarak yayınlanmama kararı aldı! Gelinim Mutfakta izleyicileri bu karar karşısında üzüntü yaşarken yarışmanın tekrar ne zaman yeni bölümüyle ekranlarda olacağı da düşünülmeye başladı!

Gelinim Mutfakta’da 13 Ağustos Pazartesi’den başlayan geçtiğimiz haftada birinci olan isim Ezgi ve Reyhan Hanım ikilisi olmuştu! Yarışmada haftanın finali bölümünde Özlem ile Ezgi çok büyük bir kavgaya tutuşmuş, ikili birbirlerine sert sözlerle yüklenmişti! Haftanın elenen ismi ise Betül ve Yıldız hanım olmuştu. Betül haftanın en az puanı alarak yarışmadan ayrılırken yarışmaya Özlem’in isteği damga vurdu! 115. bölümde elenen Betül ve Yıldız Hanım’ın yanı sıra Özlem de ailevi nedenlerini ileri sürerek yarışmadan ayrılmak istediğini açıkladı! Başlangıçta Gelinim Mutfakta ekibini ve seyirciyi şok eden istek sonrası geçtiğimiz hafta Betül’le birlikte Özlem de Gelinim Mutfakta’dan elendi! 

GELİNİM MUTFAKTA YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Uzun süredir ara vermeden yayın hayatını sürdüren Gelinim Mutfakta yarışması, sezon arası vermeden yoluna devam ederken sunucu Fatih Ürek ve set çalışanlarının artık bir tatil istedikleri iddia edildi. Kurban Bayramı’nın 9 günlük tatilinin de araya girmesiyle hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta ekibi bir soluk almak için yarışmaya ara verdi! Yayınlanan son bölüm olan 115. bölümün sezon finali olmasa da 2 haftalık bir tatil için önceki son bölüm olduğu öğrenildi. Gelinim Mutfakta yeni bölümleri 3 Eylül 2018 Pazartesi gününden itibaren yayınlanmaya devam edecek.

GELİNİM MUTFAKTA’DA ELENENLERİN YERİNE KİMLER GELECEK?

Gelinim Mutfakta seyircisi şimdiden nefesini tuttu ve elenen Betül ve Özlem’in yerine gelecek gelin ve kayınvalideleri beklemeye koyuldu. Siz de yarışmada eskiden yer alan ve geri dönmesini istediğiniz yarışmacıları yorum kısmından göndererek sesinizi duyurabilirsiniz. Gelinim Mutfakta hafta içi her gün Kanal D ekranlarında, yeni bölümüyle 3 Eylül’de Kanal D’de!

1 Yorum

1 Yorum

  1. Fatma Zehra

    25 Ağustos 2018 at 02:29

    Gelin Hatice KARABULUT’un ve kayınvalidesi Hüsniye hanimin geri gelmesini istiyorum.

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı