Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Gelinim Mutfakta 17 Ağustos Cuma Günün Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Televizyon

16 Ağustos 2018 Perşembe 19:13:36

Son Güncelleme: 17/08/2018 16:57:47

Gelinim Mutfakta 17 Ağustos Cuma Günün Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Kanal D Gelinim Mutfakta 17 Ağustos Cuma günü günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’da haftanın birincisi heyecanı yaşanıyor! Gelinim Mutfakta bu hafta da dolu dolu geçti! Birinci kim oldu? Sizler için araştırdık…

gelinim mutfakta, gelinim mutfakta 17 eylül pazartesi

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta da 17 Ağustos 2018 Cuma günü haftanın birincisi ve sonuncusu heyecanı yaşanıyor! Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Fatih Ürek sunuculuğundaki Gelinim Mutfakta bu hafta da büyük çekişmeye sahne oldu! Gelinler ve kaynanalar haftanın birincisi olmak için ter dökerken yarışmada bu haftanın birincisinin kim olacağı büyük merak konusu olmaya başlamıştı!

14 Ağustos Salı, 15 Ağustos Çarşamba ve 16 Ağustos Perşembe günleri birinci olan yarışmacı gelin Ezgi 60 puana ulaşarak büyük bir avantajı eline geçirdi! Ezgi 16 Ağustos Perşembe günü yayınlanan Gelinim Mutfakta 115. bölümde toplam 19 puan elde ederek büyük başarı yakaladı! Haftanın birincisinin seçileceği 17 Ağustos Cuma günkü bölüm öncesi 60 puana ulaşan Ezgi, en yakın takipçisi Özlem’e 15 puan fark attı!

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN – GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLACAK?

Gelinim Mutfakta 17 Ağustos Cuma günü 116. bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlanacak! Yarışmaya bu haftanın birincisi damgasını vuracak! Bakalım Ezgi 17 Ağustos Cuma günü de birinci olarak rekor kıracak mı? Puan durumuna göre Ezgi’nin haftanın birincisi olması artık görünüyor! Ancak Özlem ve Emine de Ezgi’yi takip ediyorlar!

Şu anda puan durumu Ezgi 60 puan, Özlem 45 puan, Emine 43 puan, Betül 36 puan şeklinde oluştu! Yarın 17 Ağustos Cuma günü yapılacak puanlamayla puan tablosu netlik kazanacak! Haftanın birincisi olan isim 5 Altın bileziğin sahibi olacak! Şu anda Haftanın birinciliğine en yakın isim rekorlar kıran Ezgi oldu.

GÜNCELLEME 17 AĞUSTOS’UN KAZANANI BELLİ OLDU!

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta da 17 Ağustos Cuma günü de birinci olan İsim Ezgi oldu! Ezgi, böylece hem günün hem de haftanın birincisi oldu! Gelinim Mutfakta bu haftanın galibi ve 5 Altın bileziğin sahibi Ezgi – Reyhan Hanım çifti oldu!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı