Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Eski Halleriyle, Fotoğraflarıyla Şimdiki Hallerini Bilemeyeceğiniz 9 Ünlü

Genel

7 Ağustos 2018 Salı 22:01:38

Eski Halleriyle, Fotoğraflarıyla Şimdiki Hallerini Bilemeyeceğiniz 9 Ünlü

Ünlülerin geçmişteki fotoğrafları çoğumuza garip geliyor olabilir. Geçmiş ve günümüz arasında her insan gibi onlarda değişiyor! Bazı ünlüler ise geçmişiyle neredeyse hiç

Bugün televizyonlarda izlediğimiz, yakından tanıdığımız ünlüler geçmişte izleyici önünde olmadan önce çektirdiği pozlarla gündeme gelebiliyor. Bu videomuzda geçmişte verdikleri pozlarla bugünkü halleri hiç uyuşmayan ve yıllar önceki fotoğraflarıyla kim olduklarını zar zor anlayacağınız 10 ünlü ismi hazırladık.  Bakalım geçmişte verdiği pozlardan bu ünlüleri tanıyabilecek misiniz?

Listemizin dokuzuncu ismi aktör Keanu Reeves. Keanu Reeves’i popüler hale getiren başrolünde yer aldığı Hız Tuzağı filmini hepimiz izlemişizdir. Birçok filmde başrol oynayan Reeves, Şeytanın Avukatı ve Matrix filmlerinde de oyunculuğuyla göz doldurmuştu! Daha çok haşin ve sert rollerde gördüğümüz Keanu Reeves’in geçmişte verdiği bu pozda gülmesi adeta “Reeves gülebiliyormuş.” Dedirtiyor. Geçmişteki bu pozuyla şimdiki imajını kıyaslamak gerçekten güç. Eğer bildiyseniz tebrikler…

Listemizin sekizinci ismi ise yakın geçmişe damgasını vuran şarkıcı Michael Jackson oldu! Dünyada neredeyse tanımayan insanın olmadığı kadar ünlü ve meşhur olduğunu söyleyebileceğimiz Michael Jackson 25 Haziran 2009 tarihinde kalp durması nedeniyle evinde ölüsü bulunmuştu! Ölümü bugün bile tartışmalı olan Michael Jackson’ın bu pozu çok az biliniyor. Geçmişte kız kardeşi La Toya ile birlikte çay demlerken verdikleri bu pozda Michael Jackson’ın bonus saçları dikkat çekiyor! Gerçekten de yan profilden bakıldığında hiç de Michael Jackson anımsatmayan bu adamın Michael Jackson olduğuna inanmayabilirsiniz.

Listemizin 7. Sırasına Tesla’nın kurucusu Elon Musk’ı yerleştirdik. Son dönemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la Türkiye’de uzaycılık ve yerli otomobil konuları için görüşmeler gerçekleştirerek ülkemizde popülaritesini daha da artıran Elon Musk’ın 17 yaşındaki bu “gençlik” pozu şimdiyi anımsatmıyor desek yanlış olur. Kim derdi ki 17 yaşındaki bu zıpır çocuk bir gün milyon dolarlık şirketin başına gelip uzaya araba gönderecek? Ama yine de elmacık kemiklerinin daha belirgin olduğu şimdiki haliyle arasında dağlar kadar fark var. Fakat suratındaki o gülümseme ve yüz ifadesinden Elon Musk’ı tanımış olabilirsiniz.

Listemizin 6. Sırasında Kanye West ile evli olan ve bayan “Kalça” olarak tanınan Kim Kardashian var. Kardashian, katolik orta okuludna 8. Sınıfta çektirdiği pozla tanınması en zor ünlülerden biri! Listedeki diğer ünlülerin bile bir nebze tanınma şansı varken Kim Kardashian’ı bu pozla tanımanız gerçekten imkansız. Sıfır makyaj ve estetiksiz 8. Sınıf fotoğrafıyla Kim Kardashian’ı tanıyanları tebrik ediyoruz.

Gelelim listemizin 5. Sırasına! Listemizin 5. Sırasında İngiltere Kraliyet Ailesi’nin olay çocuğu ve henüz kısa bir süre önce Amerikalı oyuncu Meghan Markle ile evlenen Prens Harry yer alıyor! Prens Harry, bu pozunda dünyaca ünlü futbolcu David Beckham’ın eşi Victoria Beckham’ın elini tutarken gözüküyor. Onu çilli yüzünden ve saçından tanıyanlar çıkmadı değil…

Listemizin 4. Sırasına geliyoruz… 4. Sırada 1960’ların popüler müzik grubu The Beatles var! Babalarımızın veya dedelerimizin heyecanla dinledikleri ve dinlettikleri müziklerle bugün bile bizden biri olarak gördüğümüz The Beatles’ı tanıdınız mı? The Beatles üyeleri Paul Mccartney, John Lennon, Ringo Starr ve George Harrison’un 1965 yılında bisiklet sürerken çekildikleri bu fotoğraf hüznü ve özlemi de beraberinde getiriyor.

Listenin 3. Sırasına hayatta bilemeyeceğiniz bir ismi koyuyoruz. Liste şuana kadar hep yabancı ünlülerden oluştu. 3. Sırada daha geçtiğimiz günlerde Flash TV’de dans görüntüleri ortaya çıkan güzel oyuncu Demet Özdemir’i koyuyoruz. Şu sıralar Star TV ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş’ta Sanem Karakterini oynayan ve Can Yaman ile dizinin başrolü olan Demet Özdemir’in geçmiş yıllara ait Flash TV görüntüleri bir anda sosyal medyanın gündemine oturmuştu! Demet Özdemir’in sevgilisi Seçkin Özdemir ise sevgilisine destek olacak türden açıklamalar yapmıştı.

Listemizin 2. Sırasında Rihanna var! Ünlü Amerika’lı şarkıcı Rihanna’nın çocukluk pozu ile günümüzdeki Rihanna olduğunu çözmek aslında pek de zor değil! Çikolata rengi ve gözleriyle hemen ayırt edilen Rihanna bu pozu mini mini tatlı bir bebekken vermiş.

Listemizin 1 Numarasını hayatta bulamayacağınız bir isimle doldurduk! Hepimiz Harry Potter serisinde oynadığı rol olan Lord Voldemort olarak tanıyoruz. Peki ama onu oynayan kim? Nasıl görünüyor? Lord Voldemort elbette çok özel makyaj malzemeleri ve makyaj çalışması ile bu hale geliyor. Ancak onu canlandıran kişiyi de görmemiz şart… İşte Voldemort ve ona hayat veren oyuncu arkadaş.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı