Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

DEMET AKALIN İLE OKAN KURT BOŞANDI MI?

Magazin

11 Eylül 2018 Salı 22:21:52

Son Güncelleme: 11/09/2018 22:30:16

DEMET AKALIN İLE OKAN KURT BOŞANDI MI?

Demet Akalın ile Okan Kurt boşandı mı? Demet Akalın ile Okan Kurt neden boşandı? İkili tazminat ve nafaka istediler mi? Kızlarının vekaletini mahkeme kime verdi? Bunları sizin için derledik…

DEMET AKALIN İLE OKAN KURT BOŞANDI MI?

11.09.2018 sabahı magazin haberlerinin gündemi olan bu söylenti gerçekleşti. İkili 6 yıllık evliliklerine 15.30 sularında son verdiler. Demet Akalın önce Okan Kurt ile olan fotoğraflarını sonra ”Kurt” soy adını değiştirerek boşandıklarını sosyal medyada da belli etti. İkili anlaşmalı olarak  Beykoz Adliyesinde 6 yıllık evliliklerine ”Boşanmak istiyor musunuz?” sorusuna ”Evet” yanıtını vererek son verdiler.

 

DEMET AKALIN VE OKAN KURT NEDEN 6 YILLIK EVLİLİKLERİNE SON VERDİLER?

Okan Kurt’un aile şirketi Martaş Lojistik’in borçları nedeniyle sün Beykoz’daki evlerine haciz işlemi başlatıldı. Çift bu konu sebebi ile 6 yıllık evliliklerine 10 dakikada son verdiler.

İKİLİ TAZMİNAT VE NAFAKA İSTEDİLER Mİ?

AKALIN ve KURT ikilisi anlaşmalı boşandıkları için Beykoz Adliyesine verdikleri boşanma dilekçelerinde ikisininde birbirinden nafaka ve tazminat istemediklerini belirttiler.

PEKİ KIZLARI HİRA’NIN VEKALETİ KİMDE KALDI?

İkilinin 4 yaşındaki Hira isimli kızlarını mahkeme duruşmada vekaletini annesi Demet Akalın’a verdiğini açıkladı. Anlaşmalı boşanma olduğu için mahkeme baba Okan Kurt’un da kızını görebilme yetkisi verdi.

Mahkeme çıkışında Demet Akalın’a sorulan ”Formalite mi?” sorusuna ”Yok” demekle yetindi.

Okan Kurt’a ise ”Hayırlı olsun” diyen kişilere Okan Kurt ”Böyle şeyin hayırlısı mı olur?” diyerek uzaklaştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı