Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Çukur 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Çukur Yeni Oyuncuları Kimler?

Televizyon

28 Ağustos 2018 Salı 20:01:02

Çukur 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Çukur Yeni Oyuncuları Kimler?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur, yeni sezonuyla gelmeye hazırlanıyor! Çukur 2. Sezon ne zaman başlayacak? Çukur Yeni sezon ilk bölümü ne zaman yayınlanacak ve Çukur’un yeni sezonuna hangi oyuncular dahil olacak? Çukur hayranları bu soruların cevabını araştırmaya başladı bile. Sizler için araştırdık…

Geçtiğimiz sezonda en çok hasılat elde eden Türk dizisi ünvanına sahip olmayı başaran, reyting rekortmeni dizi Çukur, 2. sezonda kendi kanalı Show TV’de ekranlarda olacak! Çukur’un 2. sezonu öncesi birçok oyuncu kadrodan ayrıldı ve yerlerine yepyeni oyuncular geldi! Çukur seyircileri 2. sezonunun ne zaman başlayacağını ve yeni sezonda kimlerin yer alacağını merak ediyor! Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Dilan Çiçek Deniz’in başrollerini paylaştığı Çukur dizisinin ilk sezon finalinde büyük bir saldırı gerçekleşmiş ve Koçovalı ailesinden birçok kişi yaralanmış/ölmüştü. Gelen son bilgiler bu saldırıdan hiç kimsenin sağ çıkmadığı ve yeni sezonda bu karakterlerin yer almayacağı yönünde! Dizinin 2. sezonu yepyeni isimlerle ekranlarda olacak!

2. Sezonun en büyük değişikliği şu olacak: Koçovalılar artık ezeli düşmanları Karakuzular ile kapışıyor! Erkan Avcı ve Berkay Ateş, Çukur 2. sezonda Karakuzular’ın en ateşli ikilisi olacak. Çeto ve Mahsun karakteriyle izleyeceğimiz ikili Çukur’a aksiyon katacak. Ayrıca Koçovalı ailesinin hapiste olan diğer bir ferdi Cumali Koçovalı da hapisten çıkıp Çukur’un yolunu tutacak! Cumali Koçovalı karakterinde izleyeceğimiz isim ise Necip Memili olacak!

ÇUKUR 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur’un 2. sezona hangi tarihte başlayacağı merak ediliyordu. Çukur 2. sezon başlama tarihi Eylül oldu! Eylül ayında başlayacak 2. sezon ile heyecan doruğa çıkacak. Çukur’un yeni sezonuna dair bir diğer büyük yenilik ise simge oldu. Çukur’un yeni simgesi “Savaş ve Kan” anlamına gelecek şekilde güncellendi! Yeni sezonun ana teması Koçovalılar ile Karakuzular arasındaki mücadele olacak.

Çukur dizisinin 2. sezonunda yer alacak yeni oyuncular Erkan Avcı, Berkay Ateş ve Necip Memili oldu! Çukur’da birçok karakter ise ölerek diziye veda etti! Vartolu, Yamaç ve Cumali Koçovalı, yeni sezonda Çeto ve Mahsun Karakuzu’ya karşı! Çok yakında Show TV ekranlarında izleyeceğiz…

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı