Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Bigutay Deligöz Kimdir? Ali Ağaoğlu’nun Eski Sevgilisinin Yeni Aşkı

Magazin

12 Ağustos 2018 Pazar 22:11:13

Bigutay Deligöz Kimdir? Ali Ağaoğlu’nun Eski Sevgilisinin Yeni Aşkı

Hepimizin yakından tanıdığı ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisi Duygusu Gülpınar ile aşk yaşayan genç iş adamı Bigutay Deligöz kimdir? Bigutay Deligöz’ün hayatı, biyografisi. Bigutay Deligöz nereli, yaşı, boyu, kilosu nedir? Bir anda sosyal medyanın gündemine oturan Bigutay Deligöz kimdir? Sizler için araştırdık…

Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisiyle aşk yaşayan ve bu akşam instagram hesabından yaptığı paylaşımla bu ilişkiyi noktaladığını takipçileriyle paylaşan Bigutay Deligöz kimdir? Sosyal medyada bir anda gündeme oturan Bigutay Deligöz, Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisi Duygusu Gülpınar ile bir süredir aşk yaşıyordu!

Bigutay Deligöz, instagram hesabından yaptığı açıklamayla Duygusu Gülpınar’ın kendisini Cansu Taşkın’dan kıskandığını ve kıskançlıktan bunaldığını iddia ederek ayrıldığını açıkladı! Kullanıcılar hızla Bigutay Deligöz kimdir? Bigutay Deligöz hayatı, kişiliği ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Biz de Bigutay Deligöz’ü araştırdık.

BİGUTAY DELİGÖZ KİMDİR?

Bigutay Deligöz’le ilgili şuan çok bilgi yok elimizde. Ancak kendisinin genç bir iş adamı olduğu söyleniyor! Bigutaydeligoz instagram kullanıcı adıyla hesabını bulunan genç iş adamının Nusret’le olan fotoğrafları dikkatleri çekerken Ali Ağaoğlu’nun eski sevgilisi Duygusu Gülpınar’dan ayrılıkla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı