Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Arkadaşına Hediye Alacaklara 7 Hediye Önerisi

Genel

9 Ağustos 2018 Perşembe 01:08:10

Arkadaşına Hediye Alacaklara 7 Hediye Önerisi

Arkadaşlarınıza özel günlerde veya içinizden geldiği için hediye almak istiyorsunuz ancak karar veremiyor bir türlü hediye alamıyor musunuz? Sizi hediye seçme derdinden kurtaracak 7 öneriyi hazırladık. Bu yazımızla arkadaşlarınıza hediye almayı dert olmaktan çıkarıp bir keyif haline dönüştüreceksiniz. İşte Arkadaşına hediye almak isteyenler için 7 hediye önerisi…

Kimi zaman ağlatan, kimi zaman sinirlendiren, kimi zaman gülümseten ve dünyayı anlamlı hale getiren arkadaşlarımız her türlü tribinizi çeken ve her türlü girişiminize koşulsuz destek veren hayatınızın en değerli insanlarıdır! Bazen En yakınımız olabilen hatta bazı zamanlarda ailemizden bile ön planda tuttuğumuz arkadaşlarımız, dostlarımız için nasıl hediyeler alabiliriz? Arkadaşınıza doğum gününde, özel günlerde veya içinizden geldiği herhangi bir zaman diliminde hediye almak istiyorsunuz ancak ne alacağınızı bir türlü belirleyemiyor musunuz? Bu videomuzda arkadaşına hediye alacaklar 7 hediye önerisinde bulunacağız. Siz de hediye telaşına düşüp bir türlü karar veremeyenlerdenseniz bu videomuzda yer alan önerilere kulak kabartın.

İŞTE ARKADAŞLARA HEDİYE İÇİN 7 ÖNERİ…

7 Önerinin ilk sırasında Boyalı Taş var. Arkadaşa hiç taş hediye edilir mi? Taş da neymiş dalga mı geçiyorsunuz demeyin! Son dönemin en popüler hediyelerinden biri olan boyalı taşların üzerine arkadaşınızın en sevdiği çizgi film karakterini çizdirebilirsiniz. Böylece ona sıradan bir taş değil belki de hayatındaki manevi açıdan değeri hayli yüksek, en değerli taşı hediye etmiş olacaksınız!

Bu listenin sıradan bir hediye önerisi sunacağını düşünüyorsanız videoyu kapatın ama ilginç ve absürt hediyeler istiyorsanız gelin devam edelim 2. Öneriye geçelim. 2. Önerimiz bir boyama kitabı! Evet, hem de büyükler için bir boyama kitabı… İş, okul ve özel hayatında stres yaşayan arkadaşınıza nasıl kafa dağıtacağı konusunda yol gösterin. Ona büyükler için hazırlanmış bir boyama kitabı hediye ederek stresten uzak kalmasını sağlayabilirsiniz. İnsanı dünyadan koparan ve başka dünyalara geçiren boyama evreninde kaybolmasını sağlayın ve ona böyle bir terapi sunun. İsterseniz bu boyama kitabının yanına bir de boyama seti hediyesi ekleyebilirsiniz

Bir sonraki önerimiz Sıcak Su Torbası! Özellikle Kız arkadaşınıza alabileceğiniz Sıcak su torbaları hem özel dönemlerde hem de soğuk kış günlerinde çok işine yarayacak! Sıcak su torbalarının değişik renklerde ve tasarımlarda olanlarından seçim yapmak size kalmış. Hatta bu torbaların üzerine arkadaşınızın fotoğrafını bile bastırabilirsiniz. Sizce de çok özel bir hediye olmaz mı?

ANI DEYİP GEÇMEYİN!

Önerilerimizin 4. Sırasında şipşak fotoğraf imkanı sunan polaroid kamera var! Anıları en taze ve en canlı tutmanın yolu olan fotoğraflar arkadaşınızla yaşadığınız en güzel anların ömür boyu saklı kalmasını ve çocuklarınıza, torunlarınıza aktarılmasını sağlayabilir. Arkadaşınıza sevimli tasarımı ve değişik renk seçenekleriyle bir polaraid kamera hediye ederek sevinç çığlıkları atmasını sağlayabilirsiniz.

Bir diğer hediye önerimiz biraz el emeği ve çaba gerektiren Rüya kapanı! İnternette dream catcher olarak aradığınızda birçok sonuca ulaşabileceğiniz Rüya kapanlarının hazır olarak satılanları da mevcut olsa da kendiniz malzemesini ve el emeğini üstlenerek kendi rüya kapanınızı yapabilir, böylece kendi işçiliğinizle çok daha özel bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Sırada arkadaşınıza tüm yaşadıklarınızı hatırlatacak, duygulandıracak ve hatta ağlatacak bir hediye var! Ancak baştan söyleyelim bu gözyaşları mutluluktan olacaktır. Arkadaşlığınızın ilk gününden bugüne başınızdan geçen her şeyi gözler önüne seren anılarla dolu bir albüm hangi arkadaşı heyecanlandırmaz ki? Bu hediyeyle arkadaşınızı zamanda yolculuğa çıkarabilirsiniz. Bu hediye emin olun tüm maddi hediyelerden daha özel ve anlamlı olacaktır!

EVET, KOLYELER (BFF) HALA POPÜLER!      

Listemizin 7. Önerisi kırılır yapıda bir Best Friend Forever kolyesi. Bu hediye çok eskiden kalma demeyin. Günümüzde de hala popülerliğini devam ettiren Best Friends Forever kolyeleri ikinizin boynunda da asılı kaldığı sürece siz en iyi arkadaşlar olmaya devam edeceksiniz. Bunun için bir Best friends forever kolyesi alın, hediye edip kırın ve 2 parçayı birbirinizin boynuna kondurun.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı