Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

Alisson Becker’in Sevişme Görüntüleri Yayınlandı!

Spor

30 Ağustos 2018 Perşembe 18:02:02

Alisson Becker’in Sevişme Görüntüleri Yayınlandı!

Liverpool’un Roma’dan rekor bonservis bedeliyle transfer ettiği Alisson Becker’in 2 genç kadınla sevişme görüntüleri ortaya çıktı! Twitter üzerinden paylaşılan görüntülerde Alisson Becker’in 2 kadınla ilişkiye girdiği görülüyor! Olay görüntülerin ardından gözler Alisson Becker ve kulübü Liverpool’a çevrildi!

Liverpool’un İtalya’da gururumuz Cengiz Ünder’in de formasını giydiği Roma kulübünden rekor bir bedelle transfer ettiği kaleci Alisson Becker’in sevişme görüntüleri gündeme bomba gibi düştü! Becker’in 2 kadınla birlikte yer aldığı uygunsuz görüntüler bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu! O görüntüleri görenler, videodaki kişinin Alisson Becker mi olup olmadığını tartşıyor!

Roma’dan Liverpool’a 80 milyon euroluk rekor bonservisle giden Alisson Becker, bu videolara nasıl tepki verecek? İngiltere’de ve tüm dünyada Spor ve magazin gündemine bomba gibi düşen görüntülerin ardından Alisson Becker ve kulübü Liverpool’un nasıl tepki vereceği merak ediliyor! Yıldız kalecinin bu görüntüleri Twitter üzerinden servis edildi! Olay görüntülerde Becker ve 2 kadının “sevişme” videosu yer alıyor!

ALİSSON BECKER’İN OLAY GÖRÜNTÜLERİ GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!

Kaleci Alisson Becker’in bu görüntüleri gündeme bomba gibi düştü! Olayın yayılmasının ardından birçok kullanıcı videoya ulaşmak istiyor ancak görüntüleri yayın politikamız gereği yayınlayamıyoruz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Spor

Yukarı