Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

8 GB RAMİ OLAN VİVO NEX S’NİN ÖZELLİKLERİ NELER?

Teknoloji

15 Eylül 2018 Cumartesi 23:23:00

8 GB RAMİ OLAN VİVO NEX S’NİN ÖZELLİKLERİ NELER?

İlk 8 gb rami olan VİVO NEX S adlı telefonun fiyatı ne kadar? Özellikleri neler? Şimdi gelelim yapamayacağı hiçbir şey olmayan bu telefonun ayrıntılarına…

optimumdan sinemaseverlere indirim müjdesi

VİVO NEX S’NİN ÖZELLİKLERİ NELER?

Öncelik olarak bu telefonda en çok dikkat çeken özellik üzerinde 8 gb ram bulunması. Bu sayede açamayacağı uygulama kasacağı  oyun olmayacak. 128 gb hafızası ile göze çarpan bu canavarın asla hafızası bitmeyecek ve rahat kullanım sağlayacak. 2.8 Ghz 8 çekirdekli bir işlemciye sahip olan bu canavar asla hızında düşme yaşamayacak. Çift hat girişi olan bu telefonla ofis işlerinizi ve günlük işlerinizi en kolay şekilde tamamlayabileceksiniz. 4000 mah bataryası ile size neredeyse gün boyu sınırsız kullanım verirken tam bir elektrik cimrisi olarak da bilinir. 6.59 inç ekran boyutu ile bizlere 2 kat daha fazla keyif verecek. 12+5 megapiksel arka kamerası ile butün manzaralar dahada güzelleşecek.  Diğer arka kamera özellikleri ise hızlı odaklama, panorama, HDR, otomatik odaklama, coğrafi konum etiketleme, portre modu, sahne algılama gibi özellikleri de bulunuyor. Ön kamerası ise 8 megapiksel bir kamera karşılıyor, ayrıca 1080p 30 fps gibi değerlerle video çekimi yapabiliyor. Hafıza kartı desteği vermiyor fakat kendi hafızasının kullanıcıya yeteceği bir hayli söz konusu. 4.5g desteği veriyor. 4g indirme hızı 1000 mbps karşıya yükleme hızı 150 mbps gibi oranlar veriyor. Jiroskop, pusula, yakınlık, ortam ışığı, ivmeölçer gibi sensörler bulunduruyor. Ekranın içinde parmak izi sensörü bulunan bu telefon ağızları açık bırakıyor. USB bağlantı tipi Type-C olarak şarj konusunda kolaylıklar sağlıyor. 86.03% ekran/gövde oranıyla karşımıza çok şık bir tasarım geliyor. Dual-Led flaş ışığı ile etrafı bembeyaz edebileceğini iddia ediyor.

 

PEKİ BU CANAVARIN FİYATI NE KADAR OLACAK? 

VİVO NEX S’nin fiyatı 702 dolardan 256 gb versiyonu ise 780 dolardan piyasaya sunulacak. Fakat henüz ülkemizde satışı olmadığı için çoğu kişi yurtdışından getirtmekte. Ülkemize satışa sunulduğunda büyük ihtimal bu fiyatlardan farklı olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Teknoloji

Yukarı