Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

2018 Ankara Kurban Bayramı Namazı Saat Kaçta? İl İl Bayram Namazı Saatleri

Genel

18 Ağustos 2018 Cumartesi 00:43:54

2018 Ankara Kurban Bayramı Namazı Saat Kaçta? İl İl Bayram Namazı Saatleri

2018 Kurban Bayramı yaklaştı! Ankaralılar Ankara Kurban Bayramı Namazı saat kaçta? Ankara’da Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? Sorularını sormaya başladı! 21 Ağustos günü itibariyle Kurban Bayramı namazını kılacağız. İl İl Kurban Bayramı Namazı saatlerini sizler için araştırdık…

Kurban Bayramı’na artık çok kısa bir süre kaldı! Her bayram büyük bir merakla araştırılmaya başlanan “Bayram namazı saatleri” bu bayramda da vatandaşların en çok aradığı bilgiler arasına girdi. Özellikle İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve birçok ilde vatandaşlar Kurban Bayramı Namazı saat kaçta? Bayram namazı saat kaçta kılınacak? Sorularını araştırmaya başladı. Biz de bu soruların cevabını araştırdık. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yayınladığı takvime göre bayram namazı vakitlerini il il hazırladık. Ama öncesinde Kurban Bayramı’na ve Kurban Bayramı tatiline genel bir bakış atalım…

KURBAN BAYRAMI HANGİ GÜN BAŞLIYOR? KAÇ GÜN TATİL VAR?

Kurban Bayramı 2018 yılında hangi gün başlıyor? 20 Ağustos Pazartesi günü Arefe günü olacak. 20 Ağustos günü de dahil resmi kurum ve kuruluşlar 9 günlük bir tatile 18 Ağustos Cumartesi günü itibariyle başladı! Bayram tatili 18 Ağustos Cumartesi ile 26 Ağustos Pazar günü boyunca sürecek. Resmi kurum ve kuruluşlar ile diğer iş yerleri 27 Ağustos Pazartesi günü iş başı yapmaya başlayacak.

Kurban Bayramının 1. günü 21 Ağustos Salı gününe denk geliyor! Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 21 Ağustos Salı günü Kurban Bayramı Namazı kılınacak ardından kurbanlıklar kesilmeye başlanacak! Kurban Bayramı namazı saatlerini aşağıda bulabilirsiniz.

2018 ANKARA KURBAN BAYRAMI NAMAZI SAAT KAÇTA KILINACAK?

Ankaralılar Kurban Bayramı Namazı saat kaçta kılınacak? Sorusunun cevabını araştırmaya başladı bile. 21 Ağustos Salı günü kılınacak Kurban Bayramı namazı Ankara’da saat 06.46’da edâ edilecek. Ankaralılar Bayram Namazını saat 06.46’da kılacak!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı