Bizimle iletişime geç
Bilgi HanEvi

Bilgi HanEvi

10 Ağustos Cuma BİM Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! 10 Ağustos Bim İndirimli Ürünler

Genel

9 Ağustos 2018 Perşembe 17:29:44

10 Ağustos Cuma BİM Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! 10 Ağustos Bim İndirimli Ürünler

Bim, her hafta yayınladığı indirimli ürünler kataloglarında geleneği bu haftada sürdürdü! 10 Ağustos Cuma günü Bim marketlerde geçerli indirimlerin ve fırsatların yer aldığı Bim Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı! Bakalım 10 Ağustos Cuma Bim Aktüel Ürünler Kataloğunda hangi ürünler var? Yine dopdolu ve geniş bir kategori yelpazesinde onlarca ürünü çok uygun fiyata bulabileceğiniz 10 Ağustos Cuma Bim Aktüel kataloğunu sizler için hazırladık!

paterson

Her hafta binlerce üründe çok uygun fiyatlarla ekonomik seçenekler sunan Bim Aktüel ürünler kataloğu bu hafta için de yayınlandı! 10 Ağustos Cuma günü Bim Marketlerinde geçerli tüm fırsat ve indirimlerin yer aldığı 10 Ağustos Bim Aktüel ürünler kataloğu yayınlandı! Teknolojik ev aletlerinden mutfak aletlerine spor malzemelerinden temizlik malzemelerine kadar onlarca kategoride yüzlerce üründe büyük fırsatlar sunan Bim Marketler Zinciri, bu hafta da dopdolu aktüel ürünler kataloğunu tüketicilerin bilgisine sundu! Liste yine dopdolu! Her hafta Cuma günü büyük fırsatlarıyla raflarda satın alınmayı bekleyen yüzlerce ürünü indirimli fiyatlarla sunan Bim’in Bu haftaki aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler yer aldı dersiniz? 10 Ağustos Cuma günü Philips’in Buhar Kazanlı HI5916 Ütüsü Bim’de 399 TL’ye satılacak! 399 TL’den alıcı bulacak ütü çıkarılabilir su haznesi ve de 100 g/dakika sürekli buhar özelliğinin yanı sıra ışıklı hatırlatma sistemi Smart Calc Clean ile birlikte çok kullanışlı bir ütü olduğunu hatırlatıyor, 399 TL’lik fiyatı hak ediyor. Ayrıca Bim Aktüel 10 Ağustos ürünler kataloğunda göze çarpan diğer bir teknolojik alet ise Lenovo marka Moto E4X1762 akıllı cep telefonu! Lenovo Moto E4X1762 599 TL’ye Bim’de! Kumtel marka Ocak 219 TL, Arnica Cyclone Elektrikli süpürge aleti 299 TL, Pratik İpli Doğrama makinesi 19,90 TL, Plastik Kek fanusu ile Spatula 19,90 TL, Sığ kase 3,95 TL, bölme düzenleyicili septe 5,95 TL’ye BİM raflarında yerini alacak!

BİM 599 TL’YE AKILLI TELEFON SATIYOR! LENOVO MOTO E4 ÖZELLİKLERİ  

 

Yepyeni bir akıllı telefona sahip olmak isteyenlerin başlangıç seviyesinde önerebileceğimiz Lenovo Moto E4’ü deneyimlemesi gerekiyor! Öyle ki Lenovo Moto E4, 10 Ağustos Cuma günü Bim’in Aktüel ürünler kataloğunda yer alarak fiyatını 599 TL’ye indirdi! Lenovo Moto E4 ile konuşma, mesajlaşma, sosyal medya hesaplarını kontrol etme, maillere odaklanma ve internette surf yapma gibi birçok işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Aynı zamanda Lenovo Moto E4 ile boş zamanlarınızı dolduracak birbirinden güzel android oyunlara da sahip olabilirsiniz.

BİM 10 AĞUSTOS AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU BURADA! SEÇ, BEĞEN, AL!

Bim’in 10 Ağustos 2018 Cuma günü için hazırladığı Aktüel Ürünler kataloğu yine çok geniş bir ürün yelpazesinde binlerce ürünü çok cüzzi fiyatlarla sunmayı başarıyor! Biz de Bilgihanevi.com olarak 10 Ağustos 2018 Cuma günü Bim marketlerine uğradığınızda karşılaşacağınız indirimleri bu yazımızda listeledik. Yazının üst kısmında hangi ürünlerin indirime girdiğiyle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz! Eğer haftaya indirime girmesini istediğiniz bir Bim ürünü varsa lütfen yorum olarak belirtiniz.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı